Poznajmy się

Szycie, tworzenie wyjątkowych ubrań to moja pasja, wkładam w nią mnóstwo serca i oddaje większość mojego czasu.

Poznajmy się

Szycie, tworzenie wyjątkowych ubrań, pięknych zmysłowych sukien dopracowanych w każdym detalu to moja pasja. Wkładam w nią mnóstwo serca i oddaje większość mojego czasu, ale w tym wszystkim nie chodzi o samą pracę, samo szycie, tu chodzi o drugiego człowieka, o budowanie relacji, o tworzenie pięknych chwil. Kiedy patrzę na uśmiechniętą twarz, a często łzy w oczach, bo dzięki mojej pracy kobieta czuje się wyjątkowa, piękna i pełna wiary w siebie, wtedy uśmiecham się i myślę: ja nie pracuję, ja współtworzę emocje….


Skrojone Na Miarę Piękna

Piękna suknia zdobi każdą Pannę Młodą, dodaje pewności siebie i podnosi poczucie własnej wartości, własnej atrakcyjności. Ubiór to niewerbalny komunikat nadawany do całego otoczenia. Ważne jest zatem, aby komunikat był prawidłowy, czyli suknia dobrze dobrana do charakteru kobiety ją noszącej, oraz aby kobietę wyrażała, reprezentowała jej stosunek do innych a jednocześnie wywoływał w otoczeniu pożądaną reakcje zwrotną - zachwyt. Szycie miarowe sukni ślubnej, czy też wieczorowej, to tworzenie kreacji idealnie dopasowanych do indywidualnego piękna każdej kobiety. Taka forma tworzenia zapewnia kobietom to co unikatowe, niepowtarzalne, dopasowane, wygodne a jednocześnie sensualne, kobiece, ponadczasowe i piękne. Przy tak indywidualnej pracy każdy model jest spersonalizowany, uwzględnia osobiste upodobania co do długości, rodzaju dekoltów, szerokości, kolorów i mnóstwa innych ważnych w sukni elementów, oraz detali. Każda suknia jest jedyna, nawet jeśli podobna do innych to nigdy taka sama. Takie wspólne tworzenie sukni to wręcz intymna relacja krawca, klientki i tkaniny. „W erze, gdzie za człowieka wszystko robią maszyny, projektowanie i szycie ubrań jest jedną z ostatnich przystani tego, co ludzkie, personalne i nie podrabialne.” Christian Dior

Tkaniny

Projekty realizowane są wyłącznie na tkaninach najwyższej jakości, którymi dysponuje pracownia. Tkanina, praca i projekt są sprzedawane wyłącznie w formie jednego produktu – sukni. To od tkaniny zaczyna się przygoda pod nazwą szycie.
Wyborowi tkanin, koronek i dodatków poświęcam dużo czasu, wybieram je osobiście, sprawdzam ich jakość i właściwości. Polecam moim klientką tylko te, które sama uznaję za piękne, doskonałe. Uwielbiam ten moment kiedy wybierając materiały dotykam ich, wodzę po nich palcami, przelewam je w dłoniach, wącham przytulam twarz a w mojej głowie wirują obrazy, patrzę na materiał, na tiul, na koronkę i zaczynam w nich widzieć suknię.

Wymarz sobie kolor a ja Cię w niego ubiorę

Wymarzony ślub to BAJKOWY czas. To czas, w którym dziecięce marzenie małej dziewczynki o karocy, księciu i kryształowych pantofelkach nabiera realnych kształtów. Niewątpliwie to czas, który wymaga wyjątkowej bajkowej oprawy. Podążając za nowatorskimi rozwiązaniami świata mody i designu pragnę Wam piękne Panny Młode zaproponować nietuzinkowe suknie ślubne – nietuzinkowe bo kolorowe. W mojej pracowni powstają współtworzone z Panną Młodą, dedykowane tylko dla tej jednej jedynej, unikatowe, pojedyncze egzemplarze sukien w szerokiej gamie kolorystycznej – wymarz sobie kolor a ja Cię w niego ubiorę. Dlaczego kolor ? - bo kolor zapada w pamięć, wyróżnia Pannę Młodą spośród tysiąca innych, wyraża ją w sposób zdecydowany, uatrakcyjnia okoliczność, zaskakuje lub wręcz szokuje. Kolor sprawia, że ceremonii zaślubin Panna Młoda dodaje dodatkowego elementu oryginalności i bajkowego charakteru. Dla Pań bardziej tradycyjnych tworzymy również suknie ślubne w klasycznych kolorach zawsze, spersonalizowane i unikatowe.